BDAR

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika


Šriftas:
A
A
A
Fonas:
baltas
Juoda
Iliustracijos:
Rodyti
Slėpti
791_30bbc6299c49fa69e5f423af48545bda.jpg

Lapkričio 3–30 yra renkamos paraiškos Lietuvos kaimo tinklo narių elektroninės komunikacijos priemonių projektams.

Paraiškų rinkimui yra skirta 300 000 Eur, o didžiausias galimas paramos intensyvumas yra 90%. 

Lietuvos kaimo tinklo narių elektroninės komunikacijos priemonių įgyvendinimo taisykles galite rasti čia: suvestinė redakcija

Primename, jog pagal galiojančias įgyvendinimo taisykles remiami Tinklo narių komunikacijos projektai, skirti šioms elektroninėms komunikacijos priemonėms įgyvendinti:

  • Internetiniai seminarai (angl. webinars): komunikacijos projekte galima sukurti iki 15 internetinių seminarų. Ta pačia tema gali būti sukurtas tik vienas internetinis seminaras, išskyrus atvejus, kai ta pati tema yra nagrinėjama analizuojant skirtingų regionų problematiką. Skirtingame regione turi būti pristatoma būtent to regiono problematika.
  • Komunikacija internetiniuose socialiniuose tinkluose ir kituose interneto šaltiniuose, skatinant aktyvesnį dalyvavimą kaimo plėtros procesuose (viešinant geruosius pavyzdžius, informuojant apie kaimo plėtros aktualijas ir kt.). Galimų internetinių socialinių tinklų sąrašas yra baigtinis: „Facebook“, „Instagram“. Internetiniuose socialiniuose tinkluose privaloma užtikrinti ne mažesnį kaip 15 pranešimų per vieną veiklos mėnesį dažnį. Galimų kitų interneto šaltinių sąrašas yra baigtinis: internetiniai žemėlapiai.
  • Virtualūs gerųjų kaimo plėtros pavyzdžių turai. Šie turai yra skirti vaizdžiai ir patraukliai reprezentuoti gerąjį kaimo plėtros pavyzdį, taip gerinant kaimo įvaizdį ir šviečiant visuomenę. Virtualus gerųjų kaimo plėtros pavyzdžių turas turi būti prieinamas viešai visą laikotarpį nuo jo sukūrimo iki projekto pabaigos. Rekomenduojama virtualų gerųjų kaimo plėtros pavyzdžių turą laikyti prieinamu viešai ir projektui pasibaigus, jeigu manoma, kad virtualus gerųjų kaimo plėtros pavyzdžių turas turi ilgalaikę išliekamąją vertę ir gali būti naudingas ateityje jo turiniu susidomėjusiems asmenims.
  • Audiovizualinė produkcija (pavyzdžiui: filmukai, laidos, interviu). Sukurta audiovizualinė produkcija turi būti prieinama viešai visą laikotarpį nuo jos sukūrimo iki projekto pabaigos. Rekomenduojama sukurtą audiovizualinę produkciją laikyti prieinama viešai ir projektui pasibaigus, jeigu manoma, kad sukurta audiovizualinė produkcija turi ilgalaikę išliekamąją vertę ir gali būti naudinga ateityje jos turiniu susidomėjusiems asmenims.
  • Elektroniniai leidiniai. Elektroniniai leidiniai privalo atitikti Lietuvos Respublikos visuomenės informavimo įstatymo nuostatas, įskaitant, bet neapsiribojant, prievolę elektroniniam leidiniui suteikti tarptautinį standartinį numerį (ISBN, ISSN, ISMN ar kt.), taip pat ir kitų teisės aktų nuostatas. Minimali privaloma vieno elektroninio leidinio apimtis – ne mažiau kaip 12 500 (dvylika tūkstančių penki šimtai) žodžių. Elektroninis leidinys gali būti leidžiamas ir užsienio kalba, tačiau tokiu atveju privalo turėti ne mažesnę kaip 1 000 (vieno tūkstančio) žodžių santrauką lietuvių kalba. Kadangi pagal šias Taisykles tinkamomis finansuoti išlaidomis nėra laikomos elektroninio leidinio įrašymo ir pateikimo laikmenoje išlaidos, galima laikyti, jog pagal šias Taisykles remiami elektroniniai leidiniai savo esme yra internetiniai.

Didžiausia paramos suma vienam komunikacijos projektui, į šią sumą įskaitant PVM, pagal šias elektronines komunikacijos priemones yra:

  • Internetiniai seminarai – iki 450 Eur vienam internetiniam seminarui. Maksimalus internetinių seminarų skaičius yra iki 15 (didžiausia paramos suma pagal šią priemonę yra iki 6 750 Eur).
  • Komunikacija internetiniuose socialiniuose tinkluose ir kituose interneto šaltiniuose – iki 500 Eur vienam veiklos mėnesiui. Paraiškoje nurodoma veiklų įgyvendinimo trukmė pagal šią priemonę privalo būti pateikiama mėnesių tikslumu ir negali būti trumpesnė kaip 12 mėnesių.
  • Virtualūs gerųjų kaimo plėtros pavyzdžių turai – iki 10 000 Eur.
  • Audiovizualinė produkcija – iki 20 000 Eur.
  • Elektroniniai leidiniai – iki 6 000 Eur. Didžiausia paramos suma vienam elektroniniam leidiniui yra iki 3 000 Eur.