BDAR

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika


Šriftas:
A
A
A
Fonas:
baltas
Juoda
Iliustracijos:
Rodyti
Slėpti
Untitled design (3).png

Jau po mėnesio startuoja paraiškų kvietimas Lietuvos kaimo tinklo narių elektroninės komunikacijos priemonių projektams. Nuo balandžio 1 d. iki 29 d. LKT nariai galės teikti paraiškas ir pretenduoti gauti paramą elektroninės komunikacijos projektų įgyvendinimui.

Šiame paraiškų etape numatomas vienas svarbesnis pakeitimas - pakeitus Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 m. programos priemonės „Techninė pagalba“ veiklos srities „Lietuvos kaimo tinklas“ įgyvendinimo taisykles, skirtas elektroninėms komunikacijos priemonėms, tarp remtinų veiklų nelieka komunikacijos socialiniuose internetiniuose šaltiniuose. Remtinos šios veiklos:

  • Internetiniai seminarai (angl. webinars): galima sukurti iki 15 internetinių seminarų. Ta pačia tema gali būti sukurtas tik vienas internetinis seminaras, išskyrus atvejus, kai ta pati tema yra nagrinėjama analizuojant skirtingų regionų problematiką. Skirtingame regione turi būti pristatoma būtent to regiono problematika.
  • Virtualūs gerųjų kaimo plėtros pavyzdžių turai: šie turai yra skirti vaizdžiai ir patraukliai reprezentuoti gerąjį kaimo plėtros pavyzdį, taip gerinant kaimo įvaizdį ir šviečiant visuomenę. Virtualus gerųjų kaimo plėtros pavyzdžių turas turi būti prieinamas viešai visą laikotarpį nuo jo sukūrimo iki projekto pabaigos. 
  • Audiovizualinė produkcija: sukurta audiovizualinė produkcija turi būti prieinama viešai visą laikotarpį nuo jos sukūrimo iki projekto pabaigos. Rekomenduojama sukurtą audiovizualinę produkciją laikyti prieinama viešai ir projektui pasibaigus, jeigu manoma, kad sukurta audiovizualinė produkcija turi ilgalaikę išliekamąją vertę ir gali būti naudinga ateityje jos turiniu susidomėjusiems asmenims.
  • Elektroniniai leidiniai: privalo atitikti Lietuvos Respublikos visuomenės informavimo įstatymo nuostatas, įskaitant, bet neapsiribojant, prievolę elektroniniam leidiniui suteikti tarptautinį standartinį numerį (ISBN, ISSN, ISMN ar kt.), taip pat ir kitų teisės aktų nuostatas. Minimali privaloma vieno elektroninio leidinio apimtis – ne mažiau kaip 10 000 (dešimt tūkstančių) žodžių. Elektroninis leidinys gali būti leidžiamas ir užsienio kalba, tačiau tokiu atveju privalo turėti ne mažesnę kaip 1 000 (vieno tūkstančio) žodžių santrauką lietuvių kalba.

​Daugiau apie pakeistas paramos taisykles galite sužinoti čia.