BDAR

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika


Gauta paramos lėšų suma:
26 713,00 Eur
Projekto įgyvendinimo trukmė:
2021-03-22 - 2022-12-30
Pavadinimas:
Komunikacijos priemonių, skatinančių efektyvų KPP taikymą inovacijų diegimui kaimo vietovėse, trumpųjų maisto grandinių plėtrai, LEADER bendradarbiavimo skatinimui ir tvariems bioekonomikos sprendimams, įgyvendinimas
Projekto numeris
PLKT-KK-20-2-09779-PR001
Priemonė ir/arba veiklos sritis:
KPP priemonė „Techninė pagalba“ veiklos sritis „Lietuvos kaimo tinklas“
Projekto vykdytojas:
Vytauto Didžiojo universitetas
Įgyvendinimo vietos:
Vilniaus apskr. , Kauno apskr. , Utenos apskr. , Alytaus apskr. , Panevėžio apskr. , Tauragės apskr.

Projekto aprašymas

Projekto tikslas: suorganizuoti kompleksą komunikacijos priemonių, skirtų didinti KPP žinomumą ir motyvuoti efektyviau panaudoti KPP lėšas organizuojant trumpąsias maisto tiekimo grandines, plėtojant LEADER bendradarbiavimą ir bioekonomikos vystymą. 

Komunikacijos projekte numatytos priemonės yra paremtos gerosios patirties, įgyvendinant KPP, sklaida. Projekto metu siekiama skleisti gerąją patirtį įgyvendinant KPP, apžvelgti kaimo plėtros įgyvendinant LEADER programą bei bioekonomikos vystymo galimybes, taip pat sutelkus mokslo, verslo, valdžios ir nevyriausybinio sektoriaus atstovus ieškoti sprendimų, kaip regionuose kurti didesnę pridėtinę vertę kuriant bendradarbiavimo tinklus ir įgyvendinant projektus pasinaudojant KPP parama.  

Renginių metu Lietuvos ir kitų ES šalių mokslininkai, verslininkai, vietos bendruomenių, VVG atstovai dalinsis gerąja patirtimi, vyks gerosios patirties mainai tarp suinteresuotų kaimo plėtros dalyvių.  

Forumas – tarptautinė konferencija „Žaliasis kursas - gairės verslo ir žmonių gerovei gerinti (Green deal: guidelines improving the well-being of people and business)“ bus skirtas diskusijoms apie bioekonomikos vystymo skatinimo galimybes prisidedant prie žaliojo kurso vystymo pasitelkiant KPP finansavimą.   

Apskritojo stalo diskusijų ciklas „Gyvosios maisto laboratorijos: inovacijų kūrimas ir diegimas kaimo vietovėse“ skirtas identifikuoti potencialius KPP paramos gavėjus ( kuriais gali būti bendruomenės, mokslininkai, viešieji ir privatūs subjektai ir t.t.) ir juos motyvuoti kartu kurti atviras inovacijas, panaudojant tinklus (dalijimąsi žiniomis, pirkimais, bendraautoryste) žinias (įvairialypes, papildančias, įskaitant metodinį griežtumą) teikiant paramą „iš viršaus į apačią“ ir „iš apačios į viršų“.  Renginių metu planuojama organizuoti grupinius informacijos rinkimo procesus, kurie įtrauktų ir skatintų atviros duomenų bazės kūrimą, ugdytų analizės bei vizualizavimo įgūdžius. 

Komunikacijos priemonės:

1.Teminiai renginiai (6 vnt): Tarptautinė vienos dienos konferencija "Žaliasis kursas- gairės verslo ir žmonių gerovei gerinti" ir 5 Apskritojo stalo diskusijos apskrityse; 

2. Renginys „LEADER bendradarbiavimo gerieji KPP pavyzdžiai"; 

3. KPP viešinimo akcija parodos "CannabisHUB.LT" metu.

Vieta, kur bus įgyvendinamas projektas: Kauno, Vilniaus, Utenos, Alytaus, Tauragės ir Panevėžio apskritys.