BDAR

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika


Gauta paramos lėšų suma:
27 385,00 Eur
Projekto įgyvendinimo trukmė:
2022-10-07 - 2023-09-14
Pavadinimas:
Gerosios KPP patirties sklaida ir plėtra bei galimybės ūkininkams
Projekto numeris
PLKT-KK-22-3-04244-PR001
Priemonė ir/arba veiklos sritis:
KPP priemonė „Techninė pagalba“ veiklos sritis „Lietuvos kaimo tinklas“
Projekto vykdytojas:
Lietuvos galvijų veisėjų asociacija
Įgyvendinimo vietos:
Raseinių r. (Kauno apskr.), Kauno r. (Kauno apskr.)

Projekto aprašymas

Projekto tikslas: skleisti gerąją patirtį, šviesti, informuoti ir skatinti aktyvesnį dalyvavimą kaimo plėtroje Lietuvos ūkininkus, galvijų augintojus. 

Projekto uždaviniai: 

1. Suorganizuoti konferenciją ne mažiau kaip 90 dalyvių (numatoma Raseinių r.), kurios metu supažindinti nemažiau nei 90 dalyvių su geraisiais KPP paramos pavyzdžiais 2014-2020 programos laikotarpiu, aptarti ir išdiskutuoti kilusias problemas bei iššūkius, tokiu būdu didinant KPP žinomumą ir skatinant aktyvesnį dalyvavimą kaimo plėtros procesuose, pristatyti naujo finansinio laikotarpio ūkininkams aktualias priemones, aptarti, kaip tvarus ūkininkavimas prisideda prie galimybes naudotis KPP priemonėmis. 

2. Suorganizuoti lauko konferenciją ne mažiau kaip 210 dalyvių, kurios metu vykdyti praktines konsultacijas ūkininkams, potencialiems paramos gavėjams apie galimybes pasinaudoti KPP paramos priemonėmis, pristatyti naujo finansinio laikotarpio paramos priemones iš galimybes ūkininkams, skatinti aktyvesnį dalyvavimą kaimo plėtros procesuose.  

3. Sudalyvauti vienoje didžiausių žemės ūkio parodų Lietuvoje „Ką pasėsi 2023“ ir LGVA stende teikti informaciją ūkininkams, konsultuoti juos KPP paramos klausimais, viešinti KPP ir taip skatinti aktyvesnį ūkininkų dalyvavimą KPP procesuose. 

 4.Organizuojamuose renginiuose ir parodoje informuoti ne mažiau nei 400 plačiosios visuomenės atstovus, ūkininkus apie jiems rūpimus klausimus, kuriuos reikėtų kelti prasidedant naujam, 2021-2027 m. laikotarpiui. 

5. konferencijų metu dalyvių bus prašoma pateikti nuomonę, ar renginiai padidino jų supratimą apie ES paramą kaimo plėtrai, kiek pateikta praktika ir pavyzdžiai buvo naudingi apsisprendžiant dėl veiklos naudojantis KPP paramos mechanizmais. 

Komunikacijos priemonės:

1.Teminiai renginiai:  

  • Konferencija Raseinių r. 2023 m. preliminari tema ,, Gerieji KP P pavyzdžiai. Iššūkiai ir galimybės ūkininkams " (5 val.; 90 dalyvių); 
  • Konferencija 2023 m. su praktinėmis konsultacijomis dalyviams KPP paramos klausimais, preliminari tema „ Naujas KPP finansinis laikotarpis. Galimybės ir praktiniai patarimai ūkininkams" (8 val.; 210 dalyvių).

2. KPP viešinimo akcijos: 

  • Dalyvavimas parodoje: "Ką pasėsi 2023". (Planuojamas LGVA stendo -aplankymo dalyvių skaičius —100).

Projekto tikslinė grupė - Lietuvos ūkininkai. Siekiami rezultatai - tvarus ūkininkavimas šalies žemės ūkio plotuose, skleidžiant gerąją patirtį, šviečiant ir informuojant, bei skatinant aktyvesnį dalyvavimą kaimo plėtroje Lietuvos ūkininkus 

Vieta, kur bus įgyvendinamas projektas :

  • Dvi konferencijas planuojama surengti Raseinių rajone. 
  • Paroda "Ką pasėsi 2023" vyksta VDU Žemės ūkio akademijoje, Kauno r.