BDAR

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika


Gauta paramos lėšų suma:
36 480,00 Eur
Projekto įgyvendinimo trukmė:
2024-08-05 - 2025-02-17
Pavadinimas:
Komunikacijos priemonių, skirtų skatinti žinių sklaidą, inovacijas ir bendradarbiavimą stiprinant gyvulininkystės sektorių, įgyvendinimas
Projekto numeris
LKT-PK-24-1-03224-PR001
Priemonė ir/arba veiklos sritis:
SP techninės paramos veiklos sritis „Lietuvos kaimo tinklas“
Projekto vykdytojas:
Asociacija „Slėnis Nemunas“
Įgyvendinimo vietos:
Kauno r., Radviliškio r., Kretingos r., Molėtų r., Vilniaus r., Rietavo r.

Projekto aprašymas

Projekto tikslas: įgyvendinti komunikacijos priemones, skirtas didinti žinomumą apie BŽŪP ir finansavimo galimybes, skatinti inovacijų diegimą, tarpusavio mokymąsi ir bendradarbiavimą stiprinant gyvulininkystės sektoriaus konkurencingumą.

Projekto uždaviniai: 

1. Suorganizuoti 2 dienų konferenciją „Tvarioji gyvulininkystė: iššūkiai ir galimybės“, skirtą suteikti naujausias žinias, keistis patirtimi ir diskutuoti apie gyvulininkystės sektoriaus perspektyvas SP programos įgyvendinimo kontekste; 

2. Suorganizuoti 5 seminarų ciklą tema „Inovatyvių technologijų panaudojimas paukščius auginančiuose smulkiuose ir vidutiniuose ūkiuose“, skirtą inovacijų sklaidai ir skirtingų suinteresuotų grupių diskusijoms apie ūkių konkurencingumo stiprinimo galimybes Europos žaliojo kurso kontekste. 

Projekto tikslinė grupė:  ūkininkai, gyvulininkystės specialistai ir konsultantai, mokslininkai, politikos formuotojai, gyvūnų augintojų asociacijų atstovai, kaimo gyventojai, besidomintys BŽŪP ir SP galimybėmis ir inovacijomis gyvulininkystės sektoriuje. 

Vieta (-os), kur bus įgyvendinamos projekto veiklos:  

Projekto veiklas numatoma vykdyti 6 Lietuvos rajonuose/savivaldybėse: 

1. Dviejų dienų konferenciją „Tvarioji gyvulininkystė: iššūkiai ir galimybės“ numatoma organizuoti Kauno rajone, Akademijoje (Kauno apskritis); 

2. Penkių seminarų ciklą tema „Inovatyvių technologijų panaudojimas paukščius auginančiuose smulkiuose ir vidutiniuose ūkiuose“ numatoma vykdyti 5 Lietuvos rajonuose/savivaldybėse: Radviliškio r. (Šiaulių apskritis), Kretingos r. (Klaipėdos apskritis), Molėtų r. (Utenos apskritis), Vilniaus r. (Vilniaus apskritis); Rietavo sav. (Telšių apskritis).