BDAR

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika


Šriftas:
A
A
A
Fonas:
baltas
Juoda
Iliustracijos:
Rodyti
Slėpti

Pirmiausia, Jūs turite mums pateikti prašymą dėl narystės Tinkle. Prašymo formą galite parsisiųsti paspaudę ant šios nuorodos. Prašymą teikite skenuotą pasirašytą (arba el. parašu pasirašytą) kartu su pridedamų dokumentų kopijomis. Papildoma informacija: www.kaimotinklas.lt/lt/nariai.

Vadovaujantis LKT Veiksmų programos 25 punkto nuostatomis, LKT Sekretoriatas turi 20 darbo dienų pateiktam prašymui išnagrinėti. Tačiau praktika rodo, kad dažniausiai prašymo nagrinėjimas trunka trumpiau. Jei norite, kad Jūsų prašymas būtų išnagrinėtas ypatingai skubiai, susisiekite su LKT Sekretoriato atstovais telefonu.

Taip pat norime paminėti, kad LKT Sekretoriatui kylus pagrįstų abejonių dėl Jūsų organizacijos veiklos tiesioginių sąsajų sų kaimo plėtra, aplinkosauga, pilietine visuomene ar teisių lygybe – Jūsų prašymas yra perduodamas nagrinėti Darbo grupei ir tada prašymo nagrinėjimas trunka maksimalų 20 darbo dienų terminą. Visgi, tokie atvejai itin reti.

Tiek narystė, tiek įstojimas į Lietuvos kaimo tinklą yra visiškai nemokami. 

Pagrindiniai šių priemonių skirtumai: 

  • Virtualiame ture vartotojas pats proaktyviai naviguoja po virtualų turą, tuo tarpu audiovizualinėje produkcijoje vartotojas tiesiog pasyviai žiūri (filmuką, laidą ar pan.).
  • Kiekvienam virtualiam turui yra būtinas jam specifiškai skirtas programavimas, kurio pagalba iš esmės ir yra sukuriamas „virtualus pasaulis“, po kurį naviguoja vartotojas, todėl 3D / 360 laipsnių vaizdo įrašai negali būti laikomi virtualiais turais, nes jie neturi specifiškai tik jiems skirtos suprogramuotos sąsajos.
  • Virtualus turas niekada neturi iš anksto nustatytos trukmės, nes tik nuo paties vartotojo priklauso, kiek laiko jis praleis „virtualiame pasaulyje“, tuo tarpu audiovizualinės produkcijos viena iš pagrindinių savybių – iš anksto nustatyta jos trukmė.
  • Paprastai kalbant – audiovizualinė produkcija yra tiesiog įprasti filmukai (gali būti ilgesni ar trumpesni, meniškesni ar dalykiškesni, realistiški ar animaciniai). O virtualus turas – tai sukurtas virtualus 3D pasaulis, po kurį galima naviguoti. Virtualių turų pavyzdžiai: https://spot-on.lt/kaledos360 ; https://360.vdu.lt ; https://3dvilnius.lt/valdovurumai ; http://3dturas.llbm.lt/dzukija .